امروزه تیشرت سهم بزرگی از بازار مد و پوشاک را به خود اختصاص داده است و همواره در طراحی‌هایی متنوع با چاپ‌هایی خاص عرضه می‌گردد و این روند هر روز متفاوت تر از روز قبل پیش می‌رود.

علاوه بر مد، تی شرت در زمینه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به خصوص در صنعت تبلیغات که امروزه یکی از بهترین و مناسب ترین محصولاتی است که به منظور معرفی کسب و کار و یا یکسان سازی پوشش پرسنل یک سیستم کاری مورد توجه قرار می‌گیرد.

تی شرت ها در جنس هایی نظیر نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان، جودون، بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون به شکل آستین دار، بدون آستین و یقه دار تولید می‌شوند.
چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار مد و یا سایر اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

تولیدکنندگانی که در امر تولید تی شرت فعالیت میکنند، به خوبی میدانند که چاپ روی تی شرت فاکتور بسیار مهمی برای فروش بیشتر در بازار به حساب می آید، چرا که این امر هر روز با متدهای مختلفی در حال گسترش است و روزانه دریایی از طرح و نقش و ایده در زمینه چاپ تی شرت وارد بازار این حرفه میشود، در این میان محصولی که از چاپ متفاوت تر، با کیفیت بالا و در عین حال از قیمت تمام شده پایین تری برخوردار است، میتواند سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند.

در زمینه تبلیغات نیز تی شرت از اهمیت بالایی برخوردار است، این مورد در همایش ها، غرفه های نمایشگای، کافه ها و رستوران ها بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و فرصت تبیلغاتی مناسب را فراه می آورد. همچنین در امر سکسان سازی و نظم بخشیدن به پوشش پرسنل یه شرکت نیز میتواند مورد توجه قرار بگیرد.

ماندگاری چاپ و تدوام آن در شستشوی بلند مدت به خصوص در چاپ روی تی‌شرت‌های تیره رنگ از بحث‌های مهم در این زمینه می‌باشد که در متدهای چاپی مختلف ماندگاری متفاوت خواهد بود .

طراحی اختصاصی تیشرت

عکس پوش با داشتن امکانات صنعتی چاپ روی تی‌شرت این توانایی را دارد که طرح دلخواه شما را در رنگ‌های متنوع روی تمامی جنس‌ها و رنگ‌های مختلف تی‌شرت با ماندگاری و کیفیت تضمین شده چاپ نماید.

مشتریان میتوانند با مشاورین عکس پوش تماس گرفته و نسبت به سفارش انواع تیشرت اقدام نمایند که در این صورت هزینه چاپ آنها رایگان خواهد بود. همچنین مشتریانی که تی شرت ها را خود تهیه می‌کنند، میتوانند نسبت به سفارش های چاپی خود اقدام نموده و نسبت به نوع تی شرت، چاپ مورد نظر خود را انتخاب نمایند .

Wood Gallery Placeholder 4 Q1obq0jbiqdvgxvjuv3a6tvhfe2v2mnpoij8hzaik0

چاپ تی شرت ملانژ

تی شرت ملانژ ساخته شده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی است که در بازار به رنگ طوسی کم رنگ دیده می‌شود ، این تی‌شرت نیز در دسته تی‌شرت‌های خوش قیمت قرار می‌گیرد و امکان چاپ طرح شما روی آن وجود دارد ، رنگ طوسی و غیر یکنواخت تی‌شرت‌های ملانژ سبب شده که این نوع لباس زیبایی خاصی داشته باشد که این زیبایی بعد چاپ طرح مورد نظر دو چندان خواهد شد .

از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، خانگی و راحتی ، گرمکن و سویی شرت ، شلوار اسلش استفاده می‌شود و وجود الیاف پلی‌استر در این پارچه باعث درخشندگی و شفافیت رنگ‌های به کار رفته در پارچه می‌شود که این خاصیت بسیار مورد توجه خانم‌ها است.

Wood Gallery Placeholder 4 Q1obq0j5zmrth3jozu62xcxzdym22sqbw4xdqh12dc

چاپ روی این نوع تیشرت نیز همانند سایر محصولات عکس پوش با انواع متد مختلف چاپ قابل انجام است. در چاپ سابلیمیشن روی این محصول امکان چاپ تصویر و طرح بدون محدودیت رنگ و به صورت دیجیتالی و تمام رنگ وجود دارد.

چاپ انجام شده در این جنس از تی‌شرت به صورت کاملا پایدار بوده و به هیچ وجه خراب نخواهد شد و هیچ نگرانی‌ای بابت از بین رفتن چاپ در بلند مدت وجود ندارد.

یکی از بخش‌های عکس پوش مختص طراحی و تولید این نوع تی‌شرت در بهترین کیفیت و سایزهای گوناگون است که آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

چاپ انجام شده در این جنس از تی‌شرت به صورت کاملا پایدار بوده و به هیچ وجه خراب نخواهد شد و هیچ نگرانی‌ای بابت از بین رفتن چاپ در بلند مدت وجود ندارد.

یکی از بخش‌های عکس پوش مختص طراحی و تولید این نوع تی‌شرت در بهترین کیفیت و سایزهای گوناگون است که آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

چاپ تی شرت جودن

در بین تی‌شرت‌های مورد استفاده در بازار لباس، تیشرت با پارچه جودن بسیار پرطرفدار است؛

این تی‌شرت به دلیل استفاده از پارچه بافته شده که در آن حالت دون دون وجود دارد به پارچه جودون در بازار معروف می‌باشد. سبک این پارچه مناسب استفاده برای تی شرت های با پوزیشن مجلسی است که جلوه خاص تری را به تی شرت می‌دهد و دارای تن‌پوش مناسبی است .

این نوع تی‌شرت به دلیل یقه‌دار بودن بیشتر مصارف مردانه دارد و برای استفاده‌های سازمانی و شرکتی بسیار مناسب است.

چاپ طرح رنگی روی این نوع جنس از تی‌شرت به دلیل جنس و بافت آن به صورت لیبل در شست‌شو و بلند مدت دچار شکستگی خواهد شد و ماندگار نیست، اما ما در عکس پوش با استفاده از سایر متدهای صنعتی چاپ سیلک اسکرین، طرح چند رنگ شما را به صورت مستقیم روی این تی‌شرت چاپ کرده و به صورت کاملا پایدار و ماندگار چاپ را ارائه می‌دهیم.


تی‌شرت‌های جودون به دلیل جنس مناسب از الیاف طبیعی و خنک بودن باعث عدم تعریق، عدم تغییر رنگ، عدم آبروی و حساسیت می‌گردد و شستشو و اتوی آن نیز بسیار راحت می‌باشد. همینطور کیفیت بالا و استاندارد تی‌شرت سبب خوش فرم ایستادن و تن‌پوش جذاب می‌گردد.

عکس پوش با دارا بودن توان صنعتی چاپ، این امکان را دارد تا طرح مورد نظر شما را در هر سایزی روی این جنس تی‌شرت چاپ کند، نوع چاپ روی این تی‌شرت بر اساس نیاز شما و راهنمایی مشاوران ما تعیین خواهد شد.

Wood Gallery Placeholder 4 Q1obq0j47lqmit8fy83rua8dh1nvmu1dpbffk0xiq4

چاپ تی شرت نخ پنبه

تی‌شرت‌های پنبه تمام از معمول‌ترین تیشرت‌هایی است که در بازار لباس و پوشاک آقایان استفاده می‌شود، این تی‌شرت از الیاف صد درصد طبیعی نخ پنبه تهیه شده است و به همین دلیل بسیار مناسب برای استفاده روزمره ، این نوع تی‌شرت بسیار خنک، سبک و به دلیل طبیعی بودن داری تن‌پوش زیبا است و هیچ حساسیتی برای پوست ایجاد نمی‌کند و سبب عدم تعریق بدن در زمان استفاده می‌شود.

یکی از بحث‌های اصلی استفاده از تی‌شرت پنبه تمام در موارد چاپی و تبلیغاتی محدودیت آن در چاپ طرح و عکس است که به طور معمول یا طرح به صورت تک رنگ در آن چاپ می‌شود یا چاپ طرح‌های چند رنگ به صورت لیبل انجام می‌شود و روی پارچه چسبیده می‌شود که این نوع چاپ ماندگار نخواهد بود و بعد از چندبار شستشو چاپ یا ازبین می‌رود یا افت کفیت پیدا می‌کند.

ما درعکس پوش با بهره‌مندی از متدهای جدید و صنعتی چاپ اسکرین چند رنگ روی تی‌شرت تمام نخ این امکان را به ارمغان آورده‌ایم تا بدون هیچ محدودیت در رنگ و جنس لباس ، چاپی با کیفیت و ماندگاری تضمین شده را روی تی‌شرت نخ پنبه کامل انجام دهیم که با خیال راحت به شستشوی این تی‌شرت به همراه طرح چاپ‌ شده خودتان بپردازید.

این تی‌شرت نیز همانند سایرین دارای رنگ‌بندی متنوع می‌باشد و شما بر حسب نیاز و سلیقه خود می‌توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید، در فصل‌های سرد این تی‌شرت را به صورت آستین بلند و در فصل بهار و تابستون به صورت آستین کوتاه استفاده می‌کنند.

ما درعکس پوش با داشتن متدهای متفاوت چاپی بهترین راهکار چاپ روی این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم، اگر طرح مورد نظر چاپی شما قابلیت تفکیک رنگ‌بندی را دارا باشد با استفاده از چاپ صنعتی سیلک اسکرین با دستگاه‌های پیشرفته طرح را با بهترین کیفیت و پایدار چاپ می‌کنیم، اگر طرح چاپی شما به صورت عکس باشد با استفاده از چاپ دیجیتال و یا لیبل و سابلیمیشن خدمت چاپ را برای شما ارائه می‌دهیم و همواره بهترین راه را به شما برای چاپ تی‌شرت پیشنهاد و ارائه می‌کنیم.

چاپ تی شرت پلی استر پنبه

در میان تیشرت‌های موجود در بازار ، تی‌شرت با جنس پلی استر پنبه از معمول‌ترین و پرکاربردترین لباس‌های است که برای چاپ از آن استفاده می‌شود ، این جنس تی‌شرت به دلیل همراه داشتن مقداری پلی‌استر در ساختار خود بسیار مناسب چاپ سابلیمیشن است که در آن امکان چاپ عکس و نقش به صورت کامل وجود دارد و چاپ از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، همچنین به دلیل رفتن چاپ به تار و پود پارچه در بلند مدت و شستشوهای زیاد چاپ کاملا پایدار خواهد بود.

درصد پلی‌استر و پنبه به صورت 65% و 35% در این تی‌شرت تقسیم شده است که در کنار پلی‌استر وجود پنبه باعث خوش فرمی و تن خور مناسب این نوع تی‌شرت می‌شود پس در کنار چاپ مناسب از کیفیت مناسبی رو داراست.

این نوع تی‌شرت به دلیل قیمت مناسب آن نسبت به سایر جنس‌ها ، در مصارف تبلیغاتی کاربرد بسیاری دارد و در رنگ‌ها و سایزهای متنوع در عکس پوش قابل ارائه است.

عکس پوش در امر تولید و چاپ این نوع تی‌شرت هیچ محدودیتی نداشته و خدماتش را به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

در این نوع تی‌شرت این قابلیت وجود دارد که طرح یا تصویر شما به صورت کاملا دیجیتال و پایدار روی تی‌شرت چاپ شود.

Wood Gallery Placeholder 4 Q1obq0j47lqmit8fy83rua8dh1nvmu1dpbffk0xiq4

دیدگاهتان را بنویسید